Menu

Czego mogą się Państwo spodziewać wybierając nasze Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA? Przybliżymy je Państwu po krótce dziękując za zaufanie.

Na zewnątrz naszego centrum znajduje się bezpłatny parking z dodatkowym miejscem dla inwalidów i łatwo dostępne, przestrzenne wejście.

Wewnątrz znajdziecie Państwo miłą atmosferę i zespół przyjaznych pracowników naszego centrum: diabetologów, pielęgniarki, dietetyczki, psychologów i edukatorów diabetologicznych, którzy zogniskują swoją uwagę na tym, jak można pomóc Państwu optymalnie kontrolować cukrzycę.

W wygodnej i przestronnej poczekalni mogą się Państwo napić wody, herbaty lub kawy oraz poczytać prasę, czekając na wizytę lub badanie diagnostyczne.

Miła obsługa w recepcji jest zawsze gotowa służyć pacjentom z wszelką pomocą, dlatego prosimy nie wahać się i zwracać do naszych pracowników recepcji z wszelkimi problemami.

Nowoczesne wnętrze naszego centrum zostało zaprojektowane z myślą kompleksowego leczenia pacjentów z cukrzycą. Dla podniesienia jego funkcjonalności zostały specjalnie wydzielone gabinety do badań, konsultacji i edukacji diabetologicznej.

Na miejscu jest możliwość pobrania krwi do różnorodnych badań laboratoryjnych, szczególnie ukierunkowanych na ocenę wyrównania cukrzycy oraz możliwoś wykonania pełnego zakresu badań ultrsonograficznych.

W naszym centrum, w zależności od potrzeb mają Państwo również możliwość konsultacji ze specjalistami zajmującymi się diagnostyką i leczenim powikłań cukrzycy.

 

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
next
prev