Menu

ul. Stęszewska 41, Poznań

Poradnia Dietetyczna

W Centrum Medycznym OMEDICA mają Państwo możliwość korzystania z usług Poradni Dietetycznej prowadzonej przez dyplomowanego dietetyka mgr Małgorzatę Mrowińską

Czytaj więcej...

Analiza składu ciała

W ramach wizyty lekarskiej oraz konsultacji dietetycznej proponujemy Państwu wykonanie analizy składu ciała. Centrum Medyczne OMEDICA wykorzystuje do tego badania profesjonalne urządzenie, Analizator Tkanki Tłuszczowej TANITA SC 240 MA.

 

Czytaj więcej...

Telewizyty w trakcie epidemii

Z powodu epidemii wszystkie wizyty kontrolne w poradni diabetologicznej i w poradni chorób metabolicznych zostają zamienione na teleporady lekarskie. W związku z tym, prosimy o przesłanie istotnych informacji zdrowotnych (w szczególności masy ciała), ewentualnie wyników ostatnich badań (w szczególności kreatyniny i hba1c), konsultacji (w szczególności okulistycznej) oraz zapotrzebowania na recepty, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w przypadku braku dostepu do internetu telefonicznie przed wyznaczonym terminem wizyty. Z uwagi na bezpieczeństwo naszego systemu informatycznego prosimy o nieprzesyłanie informacji w formie załączników (wyjątek stanowią zdjęcia ran telefonicznie).

Dzięki telewizycie zostanie ograniczone ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, zapewniając większe bezpieczeństwo zarówno naszym pacjentom jak i personelowi medycznemu.