Menu

 

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI:

- leczenie chorób dermatologicznych (m.in. trądzik, trądzik różowaty, choroby alergiczne skóry, 

  łuszczyca, zakażenia grzybicze, wirusowe i bakteryjne i inne)

- badania specjalistyczne (badanie dermatoskopowe znamion barwnikowych, diagnostyka w oparciu o

  histopatologiczną ocenę wycinków skórnych, badanie w kierunku zakażeń grzybiczych - badanie

  mykologiczne

- zabiegi usuwania zmian skórnych metodą krioterapii / elektrokoagulacji (brodawki wirusowe: kurzajki,

  kłykciny; brodawki łojotokowe, wybrane nowotwory skóry, włókniaki, znamiona komórkowe,

  naczyniaki rubinowe)

- prewencja i wczesne wykrywanie chorób skóry, błon śluzowych i włosów

- diagnostyka i leczenie pacjentów z chorobami skóry, błon śluzowych i włosów

- przeprowadzanie ambulatoryjnych zabiegów leczniczych

 

 DO PORADNI ZAPRASZAJĄ SPECJALIŚCI DERMATOLODZY:

 

lek. med. ANNA SADOWSKA-PRZYTOCKA

lek. med. KAROLINA KNIOŁA

lek.med. ANITA ROKOWSKA-WALUCH

 

 

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
next
prev