Menu

 

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI:

 • - układanie indywidualnych diet dla człowieka zdrowego i chorego
 • - prowadzenie indywidualnej edukacji żywieniowej w zakresie profilaktyki i leczenia chorób
 •   dietozależnych
 • - udzielanie konsultacji i porad dietetycznych
 • - prowadzenie dietoterapii
 • - wykonywanie analizy składu tkankowego ciała
 • - wprowadzanie diet redukcyjnych
 • - leczenie dietetyczne w cukrzycy
 • - przeprowadzanie programów zdrowego żywienia
 • - świadczenia konsultacyjne

 

DO PORADNI ZAPRASZA SPECJALISTA DIETETYK:

 

mgr MAŁGORZATA MROWIŃSKA

dyplomowany dietetyk

mgr inż. Małgorzata Mrowińska ukończyła studia I i II stopnia na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu, specjalność: Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Prace dyplomowe poświęciła: problemowi zaburzeń odżywiania u młodych sportowców („Problem zaburzeń odżywiania wśród uczniów szkół mistrzostwa sportowego.”) oraz ocenie czynników pro- i antyoksydacyjnych diety i zbadaniu ich wpływu na występowanie syndromu triady zawodniczej – coraz częściej występującego, wśród kobiet zawodowo uprawiających sport, zespołu zmian łączącego w sobie zaburzenia odżywiania, zaburzenia miesiączkowania oraz osteoporozę („Równowaga prooksydacyjno-antyoksydacyjna a występowanie triady u pływaczek, uczennic szkół mistrzostwa sportowego.”).  Ukończyła również Kurs Dietetyki Sportowej.  

Do 2012 roku współpracowała ze znaną firmą cateringową w Poznaniu zajmując się komponowaniem diet indywidualnych oraz żywieniem zbiorowym.

Od 2013 roku prowadzi gabinet dietetyczny w Szpitalu w Puszczykowie zajmując się pacjentami z chorobami przewlekłymi jak i zdrowymi, chcącymi zadbać o zdrowie, sylwetkę i lepsze samopoczucie.

Poza pracą w poradni metabolicznej i diabetologicznej w Centrum Medycznym Omedica prowadzi prywatną poradnię dietetyczną Jedz Dobrze.

Ma to szczęście, że praca zawodowa jest jej pasją. 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z dietetykiem telefonicznie: 512-075-575 lub 61-839-10-30 lub mailowo:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

 

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
next
prev