Menu

PORADNIA DIETETYCZNA

 

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI:

 • - układanie indywidualnych diet dla człowieka zdrowego i chorego
 • - prowadzenie indywidualnej edukacji żywieniowej w zakresie profilaktyki i leczenia chorób
 •   dietozależnych
 • - udzielanie konsultacji i porad dietetycznych
 • - prowadzenie dietoterapii
 • - wykonywanie analizy składu tkankowego ciała
 • - wprowadzanie diet redukcyjnych
 • - leczenie dietetyczne w cukrzycy
 • - przeprowadzanie programów zdrowego żywienia
 • - świadczenia konsultacyjne

 

DO PORADNI ZAPRASZA SPECJALISTA DIETETYK:

 

mgr OTYLIA KRAJEWSKA

dyplomowany dietetyk

Mgr Otylia Krajewska ukończyła studia I i II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Od dłuższego czasu współpracuje z pacjentami otyłymi, z powikłaniami metabolicznymi. Zarówno pracę licencjacką, jak i magisterską poświęciła tematowi zespołu metabolicznego - chorobie XXI wieku. W literaturze oceniała wpływ masy ciała pacjentów na skuteczność leczenia zaburzeń metabolicznych i wpływ długości snu na parametry biochemiczne i morfologiczne krwi oraz samopoczucie kobiet. Stara się nieustannie pogłębiać wiedzę, regularnie uczestnicząc w konferencjach naukowych. Wygłosiła pracę własną na I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Dietoterapia Zburzeń Metabolicznych. 
Mgr Otylia Krajewska współpracuje również z Poradnią Nadciśnienia Tętniczego i Zaburzeń Metabolicznych Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu oraz Zakładem Edukacji i Leczenia Otyłości oraz Zaburzeń Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. 
Na co dzień uświadamia naszych pacjentów, iż nigdy nie jest za późno na zmianę sposobu żywienia i że zmiana ta zawsze jest opłacalna. Jej głównym celem jest edukacja żywieniowa oraz ustalanie - wspólnie z pacjentem - indywidualnego planu żywieniowego, gdyż według niej to chory powinien mieć realny wpływ na przebieg swojej dietoterapii. 

Mgr Otylia Krajewska służy wsparciem i pomocą w budowaniu motywacji, a w wolnych chwilach prowadzi stronę na Facebooku o tematyce dietetycznej i charakterze motywacyjnym, gdzie „po godzinach” wspiera swoich podopiecznych w sieci, rozpieszczając ich dietetycznymi przepisami.

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z dietetykiem telefonicznie: 512-075-575 lub 61-839-10-30 lub mailowo:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

 

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
next
prev