Menu

Poradnia Dietetyczna

W Centrum Medycznym OMEDICA mają Państwo możliwość korzystania z usług Poradni Dietetycznej prowadzonej przez dyplomowanego dietetyka mgr Olgę Wojtysiak

Gabinet dietetyczny to miejsce, gdzie mogą Państwo zyskać wsparcie w kwestiach żywienia w trakcie odchudzania jak i diety w chorobach. Przyjazna atmosfera sprzyja rozmowie o problemach i wątpliwościach związanych z codziennym żywieniem. Wspólnie z dietetykiem, zostanie ustalony cel oraz kierunek terapii żywieniowej. Otrzymają Państwo odpowiednie zalecenia i wskazówki dotyczące odpowiedniego żywienia, dostosowanego do Państwa potrzeb. Podstawą współpracy będzie wypracowanie takich rozwiązań, aby były one możliwe i realne do wprowadzenia w Państwa codziennym życiu.

Dodatkowe informacje mogą być Państwu udzielone w rejestracji.

Dla pacjentów zdecydowanych na dłuższą współpracę przygotowaliśmy specjalny pakiet usług w atrakcyjnie cenie!

Zapraszamy!

 

Pierwsza wizyta

przeprowadzenie wywiadu żywieniowego, wykonanie analizy składu ciała z omówieniem wyników, ustalenie formy oraz celu postępowania żywieniowego (ok. 30 min.)

cena 60 zł

Wizyty kontrolne

wykonanie składu ciała, omówienie efektów terapii, wprowadzenie ewentualnych modyfikacji w ustalonej terapii żywieniowej (ok. 15 min.)

cena 30 zł

Konsultacje

analiza i ocena sposobu odżywiania, wykonanie analizy składu ciała, ustalenie zmian w nawykach żywieniowych, zalecenia w jednostkach chorobowych (ok. 30 min.)

cena 60 zł

Jadłospis 7-dniowy

ustalany jest na podstawie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego

cena 100 zł 

Pakiet

obejmuje pierwszą wizytę, kontrolną oraz dwa 7-dniowe jadłospisy

cena 240 zł

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
next
prev