TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

ul. Stęszewska 41, Poznań

Czego mogą się Państwo spodziewać wybierając nasze Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA? Przybliżymy je Państwu po krótce.

Na zewnątrz naszego centrum znajduje się bezpłatny parking z dodatkowym miejscem dla inwalidów i łatwo dostępne, przestrzenne wejście.

Wewnątrz znajdziecie Państwo miłą atmosferę i zespół przyjaznych pracowników naszego centrum: diabetologów, pielęgniarki, dietetyczki, psychologów i edukatorów diabetologicznych, którzy zogniskują swoją uwagę na tym, jak można pomóc Państwu optymalnie kontrolować cukrzycę.

Miła obsługa w recepcji jest zawsze gotowa służyć pacjentom z wszelką pomocą, dlatego prosimy nie wahać się i zwracać do naszych pracowników recepcji z wszelkimi problemami.

Nowoczesne wnętrze naszego centrum zostało zaprojektowane z myślą kompleksowego leczenia pacjentów z cukrzycą. Dla podniesienia jego funkcjonalności zostały specjalnie wydzielone gabinety do badań, konsultacji i edukacji diabetologicznej.

Na miejscu jest możliwość pobrania krwi do różnorodnych badań laboratoryjnych, szczególnie ukierunkowanych na ocenę wyrównania cukrzycy.

W naszym centrum, w zależności od potrzeb mają Państwo również możliwość konsultacji ze specjalistami zajmującymi się diagnostyką i leczenim powikłań cukrzycy.