Menu

logo-pasekZespół pracowników Centrum Medycznego OMEDICA wita na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy wielospecjalistycznym centrum powstałym w celu zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej mieszkańcom Poznania oraz okolic. Rozwijamy naszą ofertę, by jak najtrafniej dotrzeć do Państwa potrzeb.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług specjalistycznych. Naszym celem jest jak najwięcej zadowolonych pacjentów, gdyż to będzie motywować nas do dalszej pracy by stale poszerzać naszą ofertę diagnostyczną i terapeutyczną.

Wszelkie uwagi, zapytania i sugestie prosimy zgłaszać telefonicznie lub mailowo.

 

Dalsze podnoszenie poziomu i jakości usług to obecnie nasze najważniejsze zadanie, ponieważ motywuje nas to do dalszej pracy i kolejnych inwestycji oraz poszerzania oferty diagnostycznej i terapeutycznej. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług specjalistycznych. Lek. med. Jarosław Opiela

 

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
next
prev