Menu

Hematologia i koagulogia

 

NAZWA BADANIA MATERIAŁ      CENA     
APTT (czas kaolinowo-kefalinowy) osocze cytrynianowe      10,00 zł
D-dimery osocze cytrynianowe      45,00 zł
Fibrynogen osocze cytrynianowe      15,00 zł
Morfologia 3 Diff krew EDTA      10,00 zł
Morfologia 3 Diff z rozmazem krew EDTA      18,00 zł
Morfologia 5 Diff krew EDTA      10,00 zł
Morfologia 5 Diff z rozmazem krew EDTA      18,00 zł
OB krew cytrynianowa/krew EDTA        6,00 zł
Płytki krwi metodą manualną krew EDTA      12,00 zł
Płytki krwi na cytrynian krew cytrynianowa      12,00 zł
PT (czas protrombinowy, wskaźnik INR) osocze cytrynianowe      10,00 zł
Retikulocyty (manualnie) krew EDTA      17,00 zł
Retikulocyty (automatycznie) krew EDTA      12,00 zł
Ocena mikroskopowa rozmazu krwi krew EDTA        8,00 zł
Czas trombinowy osocze cytrynianowe      20,00 zł
   
   

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
next
prev